Oferta pracy - Kimball - inżynier produkcji

|

INŻYNIER PRODUKCJI
miejsce pracy: Tarnowo Podgórne, powiat poznański
nr ref: IP/06/14

Rola Inżyniera Produkcji:
Inżynier Produkcji zapewnienia stabilność i efektywność operacyjną produkcji elektroniki zgodnie z założonymi celami. Zapewnia koordynację działań podległych Techników Produkcji oraz wsparcie technologiczne we wdrażaniu procesów produkcyjnych. Poszukuje obszarów i metod podniesienia wskaźników premiowych oraz zarządza projektami wdrożeniowymi.

Czym się zajmuje Inżynier ds. Utrzymania Maszyn?
  • Inicjuje, wdraża i wspiera technicznie działania mające na celu poprawę FPY (cel mierzalny, raportowany co tydzień, omawiany raz na miesiąc)
  • Inicjuje i wdraża metody podniesienia wskaźników premiowych (1 wdrożony pomysł na kwartał, do końca roku 2014, minimum jeden zakończony certyfikacją projekt GREEN BELT)
  • W ramach swoich kompetencji i doświadczenia minimalizuje konieczność wznawiania produkcji przez działy inżynieryjne o minimum 60%

Na oferowanym stanowisku ważne jest:
  • Dobra znajomość narzędzi programowania C/C++, mile widziane inne języki (VB, LabView, TestStand),
  • Umiejętność przeglądu, analizy i interpretacji schematów układów elektronicznych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki (analiza działania układów elektronicznych, wychwytywania usterek, budowania urządzeń elektronicznych, itp.),
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona pracowników Kimballa zachęcamy do przesłania dokumentów (CV, list motywacyjny) do dnia 30 czerwca 2014r., z zaznaczonym numerem referencyjnym w temacie wiadomości, na adres: KIMBALL ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. ul. Poznańska 1c, 62-080 Tarnowo Podgórne lub e-mail:

praca@kimball.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Promujemy odpowiedzialnie podejście do biznesu Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Skomentuj!